آخرین خبرها

آموزش نصب و دانلود همراه بانک سپه – مهر و بانک شهر برای آیفون با لینک مستقیم

اپلیکیشن‌های همراه بانک موبایل مانند همراه بانک مهر ایران برای ایفون و یا سایر بانک‌ها نظیر سپه و شهر، ابزارهایی ضروری در برای مدیریت امور مالی برای کاربران هستند تا به‌سادگی و راحتی به حساب‌های بانکی خود دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن‌ها امکانات گسترده‌ای از جمله مشاهده موجودی، انجام تراکنش‌های مالی، پرداخت قبوض و صورت‌حساب‌ها، انتقال وجه، مدیریت کارت‌های بانکی و اطلاعات امنیتی فراهم می‌کنند.

با نصب همراه بانک سپه ایفون وب و سایر اپلیکیشن‌های مرسوم بانکی مانند شهر و مهر، دیگری نیازی به مراجعه حضوری برای انجام فعالیت‌های بانکی مرسوم مانند کارت به کارت، انتقال وجه شتابی و پیگیری تراکنش و… نخواهید داشت.

علاوه بر این، اپلیکیشن‌های همراه بانک موبایل از امکانات احراز هویت دو مرحله‌ای و رمزگذاری قوی برای حفاظت از اطلاعات حساب بانکی استفاده می‌کنند تا امنیت کاربران را تضمین کنند. این اپلیکیشن‌ها با رابط کاربری کاربرپسند و قابلیت‌های آسان، تجربه بانکداری آنلاین را برای کاربران بهبود می‌بخشند و به آن‌ها اجازه می‌دهند تا به‌راحتی و در هر زمانی از خدمات بانکی خود استفاده کنند. لازم به ذکر است که در سیبچه، این امکان برای شما فراهم است تا گنجینه‌ای از مهم‌ترین اپلیکیشن‌های بانکی و موسسات غیردولتی را روی دستگاه هوشمند خود نصب و راه‌اندازی کنید.

امکانات اپلیکیشن موبایل همراه بانک

در دنیای تکنولوژی و روز، با دانلود همراه شهر پلاس از سایت بانک شهر برای آیفون و یا نصب اپلیکیشن بانکی سپه و دانلود همراه بانک مهر ایران برای ایفون با لینک مستقیم دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت خدمات کارت و حساب نخواهید داشت. حتی امروزه در بسیاری از این پلتفرم‌ها می‌توانید برای وام به‌صورت غیرحضوری درخواست دهید.

اپلیکیشن همراه بانک، یک ابزار بانکداری الکترونیکی است که توسط بانک‌ها ارائه می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق دستگاه‌های همراه خود، مانند تلفن‌های هوشمند به حساب‌های بانکی خود دسترسی داشته باشند. این اپلیکیشن‌ها امکانات گسترده‌ای از جمله :

 • مشاهده موجودی
 • انجام تراکنش‌های مالی (مانند انتقال وجه، پرداخت قبوض، خریدهای آنلاین)
 • مدیریت کارت‌های بانکی
 • دریافت گزارش‌های تراکنش‌ها
 • ارائه اطلاعات امنیتی ارزشمند
 • و…

این اپلیکیشن‌ها باتوجه ‌به بانک مورد استفاده، ویژگی‌ها و امکانات متفاوتی ارائه می‌دهند؛ اما هدف کلی آنها ارائه راحتی، سهولت و امنیت در انجام امور مالی از طریق دستگاه‌های همراه است.

همراه بانک مهر ایران برای ایفون

با دانلود همراه بانک مهر ایران برای ایفون با لینک مستقیم به‌راحتی، به پیشخوان رسمی این بانک برای دسترسی به قابلیت‌هایی مانند کارت به کارت، دریافت رمز دوم، رمز اول و… متصل خواهید شد.

اپلیکیشن بانک مهر ایران برای دستگاه‌های آیفون با ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی، امکانات بسیاری را برای کاربران فراهم می‌کند. این اپلیکیشن به‌صورت غیرحضوری از طریق تلفن همراه هوشمند، امکان انجام تراکنش‌های بانکی را فراهم می‌کند. با این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند سوابق تراکنش‌های خود را همگام‌سازی کرده و اطلاعات مالی خود را به‌راحتی مدیریت کنند.

علاوه بر این، همراه بانک مهر ایران ایفون نسخه وب، امکان خرید سریع شارژ و بسته‌های تلفن همراه را فراهم می‌کند. این اپلیکیشن همچنین ابزارهای حسابداری شخصی را ارائه می‌دهد تا کاربران بتوانند هزینه‌ها و درآمدهای خود را مدیریت کرده و کنترل دقیقی بر روی مالیات شخصی خود داشته باشند.

بازارچه پی بوم نیز یکی از ویژگی‌های این اپلیکیشن است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا انواع خدمات از جمله پرداخت کرایه تاکسی، خرید بیمه و موارد دیگر را انجام دهند. امکانات دیگری مانند ایجاد دسته‌بندی، تگ و یادداشت‌گذاری برای تراکنش‌ها نیز در این اپلیکیشن قرار دارد که به کاربران کمک می‌کند تا بهتر از مالیات و هزینه‌های خود آگاهی پیدا کنند و از آنها بهره ببرند. همراه بانک مهر ایران ایفون رایگان را می‌توانید از سیبچه دانلود کنید.

امکانات اپلیکیشن آیفون بانک مهر

 • ورود با اثر انگشت: ورود امن و راحت با استفاده از اثر انگشت به‌جای واردکردن رمز عبور از امکانات افتتاح حساب بانک مهر ایران ایفون
 • دریافت موجودی: مشاهده موجودی کارت‌ها و حساب‌ها از طریق برنامه.
 • مسدودی و تغییر رمز دوم کارت: قابلیت مسدودکردن کارت‌ها و تغییر رمز برای افزایش امنیت.
 • مدیریت چک‌ها: ثبت و مدیریت چک‌ها در برنامه بانکی.
 • انتقال وجه: انتقال داخلی و بین‌بانکی، شتابی، پایا و از طریق شناسه.
 • پرداخت تسهیلات با کارت شتابی: مشاهده و پرداخت وام‌ها و تسهیلات با استفاده از کارت شتابی.
 • پرداخت قبوض: شناسایی و پرداخت قبوض پیامکی و خدماتی مختلف.
 • مشاهده و جستجوی شعب: مکان‌یابی و جستجوی شعب بانکی بر روی نقشه.
 • خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی: خرید مستقیم شارژ و بسته‌های اینترنتی برای تمامی اپراتورها.

نسخه جدید همراه بانک شهر برای ایفون

پس از افتتاح حساب، امکان دانلود آخرین ورژن همراه بانک شهر با لینک مستقیم برای ایفون برای شما فراهم بوده و می‌توانید به‌واسطه ارائه خدمات غیرحضوری، از تمامی قابلیت‌های یک سیستم بانکداری هوشمند عضو شبکه ایمن شتاب استفاده کنید. نصب جدید همراه بانک مهر ایران ios امکانات انحصاری در دیوایس‌های اپلی در اختیار شما قرار می‌دهد.

نسخه جدید همراه بانک شهر برای ایفون هم اکنون در دسترس است، بانک شهر با ارائه نسخه جدید همراه بانک برای دستگاه‌های آیفون، انواعی از خدمات بانکداری را از طریق این اپلیکیشن ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند با دانلود همراه شهر پلاس برای ایفون رایگان از امکاناتی مانند دریافت موجودی و صورت‌حساب سپرده، انتقال وجه به‌صورت عادی یا کارتی، مدیریت چک‌ها، مدیریت تسهیلات، دریافت شماره شبا، و دسترسی به نرخ‌های ارزی بانک بهره‌مند شوند.

امکان دریافت لیست کلیه کارت‌های مشتری از مرکز، انجام عملیات لغو انتقال وجه پایا، انتخاب سپرده برگزیده در حالت استفاده از نرم‌افزار به‌صورت پیامکی، پرداخت اقساط دیگران و انجام دیگر عملیات بانکی نیز از جمله ویژگی‌های همراه بانک شهر ios هستند. همراه شهر پلاس ایفون به کاربران امکان می‌دهد تا به‌صورت آسان و در هر زمانی از خدمات بانکی خود استفاده کنند و عملیات مالی خود را مدیریت کنند. هم در همراه شهر پلاس ios نسخه وب و هم در نسخه اپلیکیشن، به‌راحتی می‌توانید تمامی عملیات مرتبط با کارت‌بانکی خود را انجام دهید.

امکانات اپ موبایل بانک شهر آیفون

با دانلود آخرین ورژن همراه بانک شهر با لینک مستقیم برای ایفون، شما از امکانات ذیل بهره‌مند خواهید شد:

 1. مشاهده موجودی حساب‌ها: امکان دسترسی به موجودی حساب‌های مختلف کاربران.
 2. انجام تراکنش‌های مالی: ارسال و دریافت وجه، پرداخت قبوض و صورت‌حساب‌ها، انتقال وجه بین حساب‌ها.
 3. مدیریت کارت‌های بانکی: امکان مشاهده و مدیریت کارت‌های بانکی شامل فعال‌سازی، مسدودسازی و مدیریت تراکنش‌های آن‌ها.
 4. پشتیبانی از خدمات غیرحضوری: امکان ارائه خدمات بانکی بدون نیاز به حضور فیزیکی، مانند درخواست کارت جدید، تغییرات در حساب و…
 5. امنیت بالا: ابزارهای امنیتی مانند رمز دوم، شناسایی اثر انگشت و یا احراز هویت دومرحله‌ای.
 6. پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات: ارائه اطلاعات و پاسخگویی به سوالات متداول کاربران از طریق اپلیکیشن یا پشتیبانی آنلاین.
 7. مدیریت پرداخت‌ها: امکان پرداخت قبوض مختلف، تلفن همراه، عوارض شهرداری و سایر هزینه‌ها.
 8. دسترسی آسان و رابط کاربری استفاده‌پذیر: طراحی رابط کاربری ساده و قابل‌فهم برای کاربران.
 9. دریافت اطلاعیه‌ها و اعلان‌ها: دریافت اعلان‌ها و اطلاعیه‌های مرتبط با حساب‌ها و تراکنش‌ها.

دانلود همراه بانك سپه با لينك مستقيم

همراه بانک سپه برای ایفون مناسب کسانی که از خدمات این بانک بهره‌مند بوده و ترجیح می‌دهند به‌ جای مراجعه همیشگی و مداوم به عابربانک و یا شعب این بانک، عملیات انتقال وجه، پرداخت اقساط، دریافت رمز و… را در خانه و یا محل کار، صرفاً با یک دیوایس هوشمند انجام دهند.

در نسخه جدید همراه بانک سپه برای ایفون، می‌توانید از امکانات گسترده‌ای استفاده کنید؛ همراه بانک سپه برای دستگاه‌های آیفون، یک پلتفرم جامع برای خدمات بانکی به کاربران فراهم می‌کند. همراه بانک سپه ایفون رایگان، امکان انتقال وجه حساب به حساب را بین حساب‌های مختلف، دریافت موجودی به‌صورت آنی و دریافت رمز یکبار مصرف پویا را ارائه می‌دهد که امنیت تراکنش‌های بانکی را بهبود می‌بخشد.

کاربران در همراه بانک سپه برای ios می‌توانند صورت‌حساب خود را به ایمیل ارسال کنند، قبوض و اقساط آب، برق، گاز، تلفن همراه و هزینه‌های دیگر شهرداری و جریمه رانندگی را پرداخت کنند. این اپلیکیشن امکان استعلام چک، مشاهده گردش حساب، خرید شارژ و بسته اینترنتی را نیز فراهم می‌کند.

امکاناتی مانند مشاهده و ذخیره تمامی تراکنش‌ها، اعلام مفقودی کارت، قابلیت مسدودسازی کارت و دریافت شماره شبا نیز از دیگر ویژگی‌های نصب همراه بانک سپه برای ایفون هستند که به کاربران امکان مدیریت و کنترل بهتر بر روی حساب‌های خود را می‌دهد. همراه بانک سپه ایفون وب سطح بالای ایمنی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

امکانات همراه بانک سپه انصار سابق برای ایفون

امکانات همراه بانک سپه انصار سابق برای ایفون به صورت زیر است:

1. عدم نیاز به دریافت کلید ارتباطی: این امکان به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به دریافت کد فعال‌سازی از درگاه اینترنتی بانک، نرم‌افزار مربوطه را نصب کنند.

2. تبادل اطلاعات در بسترهای اینترنت و پیامک: این امکان به کاربران این بانک اجازه می‌دهد تا اطلاعات خود را به‌صورت آنلاین یا از طریق پیامک مبادله کرده و خدمات بانکی را دریافت کنند.

3. دسترسی به خدمات غیرحضوری: این ویژگی به کاربران این بانک امکان ورود به سامانه همراه بانک با شماره مشتری را می‌دهد.

4. امکان به روزرسانی حساب‌ها و کارت‌ها: کاربران می‌توانند حساب‌ها و کارت‌های خود را به روز کنند و از آخرین اطلاعات مربوط به حساب‌ها و کارت‌هایشان مطلع شوند.

5. تغییر نام کاربری، رمز ورود و رمز تأیید: این ویژگی به کاربران این بانک امکان تغییر نام کاربری، رمز ورود به درگاه و رمز تأیید مربوط به تراکنش‌های مالی را می‌دهد.

6. اطلاع از موجودی حساب: کاربران می‌توانند موجودی حساب خود را بر اساس تعداد گردش، بازه زمانی و گردش خاص مشاهده کنند و صورت‌حساب خود را دریافت کنند.

7. افزودن و حذف حساب مقابل: کاربران می‌توانند حساب‌های متصل به کارت‌بانکی خود را اضافه یا حذف کنند.

8. پرداخت قبوض آبونمان با اسکن بارکد قبض: امکان پرداخت قبوض آب، برق و گاز با اسکن بارکد قبض

9. دریافت خدمات از گوشی‌های مختلف: صاحبان حساب ها می‌توانند از گوشی‌های مختلف وارد سامانه شده و خدمات بانکی خود را دریافت کنند.

10. انتقال وجه (ساتنا و پایا): این ویژگی به کاربران امکان انتقال وجه به‌صورت ساتنا و پایا را فراهم می‌کند.

11. تغییر حساب پیش‌فرض کارت با دانلود همراه بانک سپه برای ایفون: مشترکین می‌توانند حساب پیش‌فرض کارت خود را تغییر دهند، کارت‌های خود را مسدود سازند و حساب‌های متصل به کارت‌بانکی خود را مشاهده کنند.

چطور برنامه‌های بانکی ایرانی را روی آیفون نصب کنیم؟

در حال حاضر امکان دانلود مستقیم اپلیکیشن‌های بانکی ایرانی از روی اپ‌استور وجود ندارد، ازاین‌رو یا باید از نسخه تحت وب آن‌ها استفاده کنید یا از طریق سیبچه، نسبت به نصب و دانلود نسخه اصلی و برنامه نصبی بانک‌ها اقدام کنید. در سیبچه طیف وسیعی از این اپلیکیشن‌ها از بانک‌های سپه، شهر و مهر در دسترس بوده و به‌راحتی می‌توانید از امکانات کامل آن‌ها در سطح بالایی از ایمنی در پلتفرم آیفون و سیستم‌عامل ios استفاده کنید.

از جمله ویژگی‌های معمول این اپلیکیشن‌ها می‌توان به امکانات امنیتی مانند ورود با رمز دوم یا احراز هویت دومرحله‌ای، مشاهده گردش حساب، ارسال و دریافت وجه به‌سرعت، پشتیبانی از انواع قبوض و پرداخت آن‌ها، و اطلاع‌رسانی در مورد اخبار و اطلاعیه‌های بانکی اشاره کرد.

هر بانک ممکن است ویژگی‌ها و سرویس‌های خاص خود را در اپلیکیشن ارائه دهد، اما به‌طورکلی این اپلیکیشن‌ها به کاربران این امکان را می‌دهند که به‌صورت آسان و سریع از خدمات بانکی خود استفاده کنند و امور مالی خود را مدیریت کنند.

همچنین ببینید

دیتابیس ابری، راهکاری نوین برای مدیریت داده‌ها

امروزه داده‌ها بخشی از دارایی‌های ارزشمند سازمان‌ها محسوب می‌شوند و انتخاب راهکاری هوشمندانه برای ذخیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *