آخرین خبرها

ادمین اینستاگرام معتمد از کجا پیدا کنم؟!

شما جزء کدام دسته از آدم ها هستید؟ کسانی که زخم خورده اند و بنا بر یک تجربه تلخ، هیچ وقت به آدم های جدید اعتماد نمی کنند؟ یا در دسته آن هایی که فقط کافی است بغل دستیشان در تاکسی به آن ها بگوید سلام تا سفره دلشان را برای همه باز کنند؟
در حقیقت باید گفت که هیچ کدام از این دو گروه نمی توانند آدم های موفقی باشند چون اولی منزوی می شود و دومی هم به علتِ بازگو کردنِ راز هایش دستِ همه آتو دارد! حالا شما برای استخدامِ فردی مثلِ ادمین اینستاگرام، ترجیح می دهید به هیچکس اعتماد نکنید یا رمزتان را به راحتی به همسایه ناشناس هم می دهید؟

ادمین اینستاگرام کیست؟

فردی که به گفته خودش کار با ابزار های اینستاگرامی را بلد نیست، اکانتش را به شخصی (ادمین قلابی) واگذار می کند تا او بجایش فعالیت کند و پست و استوری بگذارد. حالا این ادمین پیج پوشالی بنا بر تعهدی که هرگز امضاء نکرده است، در این پیج فعالیت هایی ناشایستی انجام می دهد و همه چیز به نامِ صاحبِ اصلی تمام می شود.
اما فردی به نامِ ادمین اینستا از نوعِ واقعیش، دوره دیده است و مهارت دارد و از طرفی متعهد و خلاق است. در ثانی علاوه بر آن که سببِ بی آبرویی شما نمی شود، باعثِ ارتقایِ صفحه و افزایش امنیت پیج شما هم می شود.
پس مدیریت اینستاگرام، وظیفه ای نیست که بشود به راحتی بر شانه هرکسی انداخت. ادمین اینستا کسی است که مسئولِ رشد و مدیریتِ همه جانبه صفحه شماست.

چرا به ادمین اینستا نیاز داریم؟

ادمین اینستاگرام از مشاغلِ نسبتاً تازه ظهور اما پر طرفدار و خواستنی است.
شاید یکی از دلایلش ماهیتِ دورکار بودنِ آن است و همین هم برای آدم های درونگرا و خلاق مثلِ بهشت است. ما در هفت سالِ گذشته پیش از هر زمانِ دیگری به اینترنت و سوشال مدیا وابسته شدیم. روزمرگی هایمان را در آن به اشتراک می گذاریم، عقایدمان را به کمکش بیان می کنیم و از همه حیاتی تر با آن کسبِ درآمد می کنیم.
به جرات می توان گفت که هیچ کسب و کاری در دنیایِ امروز نمی تواند به موفقیت برسد مگر آن که حضورِ قَدَر و حساب شده ای در فضای مجازی داشته باشد.
حالا برای محقق شدنِ این کار چه ناجی بهتر از پکیجِ مدیریت پیج اینستا؟ و چه شرکت با سابقه ای بهتر از ایران مایند؟

ادمین اینستاگرام دقیقا چه کار می کند؟

شاید برایتان سوال باشد که مدیریت پیج بهتر است به شخص واگذار شود یا یک تیم؟ این در حقیقت وابسته به سطحِ توقع شما از رشد کردن است.
این که آیا کسب و کارتان برای شناخته شدن، به کمکِ یک ادمین هم کارش راه می افتد؟
یا آن که می خواهید فرایندِ شهرت و رشدِ خیره کننده پیجتان را با کمکِ یک تیمِ خبره سرعت ببخشید؟
چیزی که هست و باید از آن آگاهی داشته باشید این است که فرایندِ مدیریت پیج اینستاگرام، با توجه به وظایفی که به ادمین محول می کنید متغیر است. مثلا:

  • شاید شما صرفا ادمینی می خواهید تا کار های فروش در دایرکت را ساپورت کند و سفارشات را بگیرید. اما باقی کار ها بر عهده خودتان است مثلِ تولید محتوایِ جذاب و انتشار و هشتگ گذاری و …
  • گاهی وظایف از حدودش خارج می شود. یعنی شما صفر تا صدِ مدیریت صفحه خود را به عهده ادمین می گذارید. این وظایف شامل: پاسخگویی به دایرکت و کامنت ها، تعامل با مخاطب برای رشدِ ارگانیک صفحه، هشتگ گذاری اصولی، تولید محتوایِ جذاب و یونیک، بارگذاری در گلدن تایم، آنالیزِ رشدِ صفحه، افزایشِ واقعی فالوور ها، بالا بردنِ تعدادِ لایک و کامنت و سیو و شیر … تازه این ها فقط بخشی از کار های یک ادمین پیج تمام وقت است.

چه مشاغلی به ادمین اینستاگرام نیاز دارند؟

ادمین اینستا مثلِ یک لباسِ متشخصانه و جذاب است. حالا درست است که سوال کنیم چه کسی به لباس خوب نیاز دارد؟
قبول داریم که بعضی مشاغل تخصصی تر هستند و شاید فقط مخاطبانِ خاص و انگشت شمار را به خود جذب کنند؛ مثلِ تدریسِ درس فیزیک هالیدی. اما این خاص بودن دلیل نمی شود که که شما حقِ دیده شدن نداشته باشید و از آن بدتر خودتان را لایقِ رشد در فضایِ مجازی ندانید.
کارِ ادمین این است که فضا را طوری از زیربنا درست کند تا هر کسی در هر جنس و قالبی که فعالیت می کند، بتواند حضورِ موفقی در اینستاگرام داشته باشد.

چطور به ادمین اینستاگرام اعتماد کنیم؟

در حقیقت دوباره به همان بحثِ ابتدایِ گزارش رسیدیم؛ با این تفاوت که این بار یک جوابِ منطقی و قانع کننده برایش داریم.
ما هیچ  وقت نمی توانیم به کسی که تا به امروز از نزدیک ندیدیمش اعتماد کمیم و رمزِ حساب کاربری خود را در اختیارش بگذاریم.
از طرفی ما قصدِ رشدِ روز افزون و افزایشِ فروش را داریم. خوشبختانه در سال های اخیر شرکت های خلاقِ زیادی در زمینه ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ موفق ظاهر شده اند.
یکی از این خدمات هم معرفی و استخدامِ ادمین های متخصص و معتمد است. یعنی شما به واسطه این شرکت ها، با دوره دیده ترین ادمین هایی که در فضای مجازی وجود دارند آشنا خواهید شد. یکی از این شرکت ها، ایران مایند است که از قضا تجربیاتِ عجیبی و ارزشمندی در این زمینه دارد.

همچنین ببینید

معرفی 4 درگاه پرداخت شخصی بین المللی + مزایا و معایب

معرفی 4 درگاه پرداخت شخصی بین المللی + مزایا و معایب

اگر فعال حوزه دراپ شیپینگ هستید و در کسب‌وکار آنلاین فعالیت می‌کنید، داشتن یک درگاه پرداخت شخصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *