آخرین خبرها

ایران هایلوک نمایندگی هایک ویژن

هایک ویژن و هایلوک در میان برندهای تجهیزات نظارتی در جایگاه نخست قرار دارند. بهترین نمایندگی این دو برند در ایران، فروشگاه ایران هایلوک است. با مراجعه حضوری به مرکز خرید نادری واقع در خیابان جمهوری تهران، می توانید فروشگاه ایران هایلوک را پیدا کرده و تصاویر را از دوربینهای نصب شده روی استند مخصوص فروشگاه مشاهده کرده و تصمیمی بگیرید برای تجهیز فضای مورد نظر از چه دوربینی می خواهید استفاده کنید.

به تمام افرادی که قصد خرید دوربین مداربسته هایک ویژن و تجهیزات وابسته را دارند، پیشنهاد می شود، بهترین قیمت محصولات هایک ویژن را با گارانتی معتبر و پشتیبانی پس از فروش از مجموعه ایران هایلوک را بگیرند.

فروشگاه ایران هایلوک با سابقه سه ساله در زمینه مشاوره، فروش و نصب تجهیزات نظارتی، جزو درخشانترین مجموعه ها به شمار می رود و کاربران را به بهترین شکل برای یک خرید عالی راهنمایی می کند.

فروشگاه ایران هایلوک واقع در شهر تهران، تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری، مرکز حرید نادری است.

موقعیت ایران هایلوک، پلاک یک طبقه بالای همکف این مرکز خرید است.

فروشگاه ایران هایلوک به نشانی وبسایت زیر محصولات خود را به فروش می رساند:

https://iranhilook.com/

تخفیف در فروشگاه ایران هایلوک به دو شکل است. یکی تخفیف همکار و دیگری تخفیف مصرف کننده. تخفیف همکاری در فروشگاه ایران هایلوک بیشترین میزان در تمام مجموعه های تجهیزات نظارتی است. تخفیف همکاری به دلیل پایین آمدن قیمت ارز در ایران تغییر کرد و نسبت به ماه گذشته در شرایط مطلوبتری قرار گرفته است. در وبسایت فروشگاه ایران هایلوک از سال گذشته این موقع تا کنون تفاوت های زیادی در تخفیف ارائه شده به کاربران وبسایت عرضه شده است.

در واقع شرکت پارس ارتباط افزار و تدبیراندیشان درسا دو متولی اصلی محصولات هایک ویژن و هایلوک در ایران هستند و واردکننده رسمی این محصولات به شمار می روند. این دو شرکت یک لیست قیمت مصرف کننده از این محصولات به بازار عرضه می کنند که فروشندگان می توانند از روی این لیست درصد تخفیف کسر کنند. این درصد برای افراد همکار و غیر همکار متفاوت است.

هایلوک و هایک ویژن انتخاب کاربران برای پروژه های کوچک و بزرگ است. ایران هایلوک این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

دوربین مداربسته هایک ویژن را از ایران هایلوک بخرید. در تابستان سال 1401 کاربران وبسایت ایران هایلوک می توانند محصولات هایک ویژن را با تخفیف استثنایی خریداری کنند. این امکان در فروشگاه ایران هایلوک قرار گرفته است که آن قابلیت خرید دوربین مداربسته هایک ویژن از طریق فروش ویژه است. در این فروش ویژه شما می توانید با تخفیفات باور نکردی خرید خود را نهایی کنید.

هایک ویژن در سال 2001 تاسیس شد و در سال 2016 برای نخستین بار به صدر جدول محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان رسید. دو سال پس از این اتفاق، در سال 2018 شرکت هایک ویژن تحول بزرگی در شرکت خود ایجاد کرد و اقدام به عرضه محصولات هایلوک کرد تا به شکل اقتصادی تر با قیمت بهتر بتواند شرایط ایدئالی در بازار داشته باشد. پس از آنر سال نسل جدید هایک ویژن و هایلوک به بازار معرفی می شدند و در این مقاله قصد داریم نسل جدید هایک ویژن و هایلوک در سال 2022 را بررسی کنیم.

حالا باید گفت محصولات هایک ویژن دارای تخفیف ویژه کدامند؟ این مقاله را دنبال کنید تا این نکته برایتان به وضوح مشخص شود. به طور کلی بیش از 40 محصول از محصولات هایک ویژن در این فروش ویژه قرار گرفته است. این نکته نه تنها مختص هایک ویژن است بلکه در برند هایلوک هم این موضوع صدق می کند. محصولات هایلوک اقتصادی تر است.

هایک ویژن پیشتاز در تجهیزات نظارتی در جهان است. این عنوان از سال 2016 همراه برند هایک ویژن است و 6 سال متوالی است که به هایک ویژن اطلاق می شود. کاربران نظارت تصویری و افرادی که اقدام به تهیه دوربین مداربسته برای فضای موردنظر خود می کنند، این نکته را باید در نظر داشته باشند که داشتن یک مجموعه کامل و با کیفیت با قیمتی بیشتر، بهتر از تهیه تجهیزات بی کیفتی است که قیمتی ارزانتر دارد.

هایک ویژن انتخاب اول تجهیزات نظارتی در جهان محسوب می شود. کاربران و همکاران نظارت تصویری در صورت انتخاب این برند بهترین محصولات را خریداری کرده اند. در سال گذشته برند هایک ویژن برای ششمین سال پیاپی به عنوان برترین و پرفروشترین برند در این زمینه انتخاب شد و در سال جاری در تکاپوی حفظ این عنوان و دفاع از رتبه خود قرار گرفته است. در سال 2022 به دلیل پایان رسیدن شیوع ویروس کرونا در جهان کسب و کار بار دیگر رونق گذشته را گرفته و پیشبینی می شود شرکت هایک ویژن در این سال به تولیدات مهمی دست پیدا کند.

دوربین مداربسته هایک ویژن

در فروشگاه ایران هایلوک دو برند هایلوک و هایک ویژن دارای تکنولوژی HD-TVI هستند و این به آن دلیل است که هایلوک و هایک ویژن از یک خانواده بوده و در یک شرکت ساخته می شوند. از آنجا که هدف فروش استثنایی و قیمت بسیار عالی در تهیه پکیج 4 دوربین مداربسته هایک ویژن است، این مجموعه تجهیزات از ارزانترین محصولات هایک ویژن پیشنهاد می شود که در تخفیف ویژه با قیمت بسیار ارزنده عرضه می شود.

اگر می خواهید با وسایل نقلیه عمومی به فروشگاه ایران هایلوک مراجعه کنید، نزدیکترین استگاه مترو به فروشگاه، متروی سعدی واقع در چهارراه مخبرالدوله در خیابان جمهوری است. جلوی در متروی سعدی اتوبوس شرکت واحد حدفاصل بهارستان تا میدان جمهوری در حال تردد است. در نظر داشته باشید دقیقا جلوی در ورودی پاساژ نادری، استگاه اتوبوس دارد و مراجعه کنندگان حضوری سختی خاصی برای رسیدن به فروشگاه ایران هایلوک نخواهند داشت.

تعطیلی پاساژ نادری در سه سال گذشته

از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون نزدیک به 2 سال و نیم می گذرد و پیشبینی می شود این ویروس منحوس روزهای پایانی خود را سپری کند و با واکسیناسیون گسترده در سطح کشور، آمار ابتلا و مرگ و میر سیر نزولی خواهد داشت و امید است عمر این ویروس بیش از 3سال نشود.

در این مدت در چند مقطع پاساژ نادری تعطیل شد و امکان مراجعه حضوری وجود نداشت. آخرین باری که پاساژ نادری مجبور به تعطیلی شد، اواخر ماه مرداد سال 1400 بود که دو روز پیش از تاسوعا و یک روز پس از عاشورا تعطیل شد.

نشانی پاساژ نادری : تهران، ضلع شمالی خیابان جمهوری اسلامی، غرب به شرق، پس از خیابان حافظ، رو به روی مرکز خرید چارسو

شماره تماس تلفن ثابت : 0216673554

شماره تلفن همراه و پیام رسان واتس اپ : 09901220030

فروشگاه ایران هایلوک

ما در آستانه سه ساله شدن تاسیس وبسایت خود قرار داریم و تمام کاربران و مشتریان در این سه سال از امکانات وبسایت استفاده کرده اند. امکانات موجود در وبسایت ایران هایلوک به شرح زیر است:

بهره مندی از تخفیف بیست درصدی برای کاربران

استفاده از فایلهای به روزرسانی دستگاه های هایک ویژن و هایلوک و نگرون

استفاده از دیتاشیت محصولات هایک ویژن و هایلوک

دریافت فایل لیست قیمت محصولات گوناگون

همه این موارد در فروش غیرحضوری کاربرد دارد. افزون بر شماره تماسهای ذکر شده، راه های ارتباطی دیگر با فروشگاه ایران هایلوک به شرح زیر وجود دارد:

فکس

پست اکترونیک

اینستاگرام

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

همچنین ببینید

بهبود عملکرد وبسایت با استفاده از CDN

همه می‌دانیم که سرعت یک وبسایت تا چه حد می‌تواند در موفقیت آن نقش حیاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *