آخرین خبرها

تعمیر به صرفه گوشی آیفون در آروند گارانتی

سؤال مهم کاربران امروزی این است که تعمیرات گوشی آیفون به‌صرفه‌تر است یا خرید آن؟ ما در شرکت آروند گارانتی می خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم؛ پس با ما همراه باشید. خراب‌ شدن برای هر تلفن همراهی، اتفاقی کاملا عادی‌ است و گوشی های آیفون (iPhone) اپل که با هر بار معرفی محصول جدید بازار و دنیای تکنولوژی را به‌شدت تحت تاثیر خود قرار می دهند، از این قاعده مستثنی نیستند. به همین دلیل، تعمیرات موبایل آیفون یکی‌ از‌ دلایل مهم مراجعه‌ی کاربران به مراکز تعمیرات تخصصی موبایل است.

بسیاری از کسانی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند. بر این‌ عقیده هستند که با بروز برخی از مشکلات در‌ این گوشی، بهتر است موبایل آیفون‌ جدید بخرند و به تعمیرات آن نباشند. البته در حال حاضر، باتوجه به سرعت افزایش هزینه های ‌خرید گوشی آیفون‌ این فلسفه به خودی خود رد شده می باشد. اگر شما هم مانند بسیاری دیگر بر سر دوراهی خرید یا تعمیرات آیفون مانده اید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید و پاسخ خود را دریافت کنید.

تعمیرات گوشی آیفون

این روزها که هزینه‌ی خرید گوشی آیفون و لوازم‌ جانبی و متعلقات آن تقریبا روزانه و حتی ساعتی افزایش پیدا می کند. براساس منطق بهترین‌‌ انتخاب بین خرید یا تعمیرات، گزینه‌ی دوم‌ است. برخلاف تصور برخی از عموم، اکثر خرابی ها و مشکلات گوشی آیفون فقط با مراجعه به مرکز تعمیرات معتبر و تخصصی و حرفه‌ای آیفون برطرف می شود. در واقع، بسیاری از افراد فکر می کنند که به دلیل وجود تحریم‌ ها، امکان تعمیرات گوشی آیفون در ایران‌ وجود ندارد و در صورت هرگونه خرابی، باید به نزدیک ترین کشور خارجی برای تعمیر آن مراجعه کنند و این از نظر بسیاری از افراد، فرایندی طولانی و رد شده است. این در حالی است که می‌ توان با کمی تحقیق، بهترین مراکز تعمیرات و موبایل مجهز به دستگاه های پیشرفته و قطعات روز را پیدا کرد و تعمیر گوشی آیفون‌ خود را به آنها سپرد. وجود تعمیرکاران حرفه ای مسلط به دانش روز در کنار محیطی کاملا تخصصی و حرفه ای، تضمین‌ مناسبی برای تعمیر دستگاه تلفن اپل شما است.

اگر این سؤال در ذهن شما نقش بسته است که چنین مرکزی با چنین اعتبار و استانداردی را از کجا باید پیدا کرد، باید در جواب به شما بگوییم که ما در آروند این افتخار را داریم تا در مرکزی کاملا حرفه ای و با بهره مندی از بهترین تجهیزات روز دنیا و علم متخصصین و تعمیرکاران گوشی آیفون و دیگر وسایل الکترونیکی همچون آیپد و مک بوک و لپ تاپ، تعمیرات محصولات اپل شما را انجام می دهیم و سپس همراه با گارانتی پس از تعمیر، به شما تحویل دهیم و درنهایت، حس خوب اطمینان پس از تعمیرات را با ما تجربه کنید.

شما می توانید مطمئن باشید که در صورت مراجعه به مراکز تعمیرات حرفه ای اپل، در ابتدا صورت وضعیت گوشی تلفن همراه شما را کارشناسان حرفه ای بررسی خواهند کرد و سپس در صورت تأیید واحد فنی، به طور کامل در اختیار شما قرار داده خواهد شد. جالب است بدانید که اگر بین خرید گوشی اپل یا تعمیرات‌ گوشی آیفون‌ مانده اید، نظر کارشناس زبده‌ی تعمیرات آروند گارانتی کمک بسیار خوبی برای شما است. زیرا صادقانه هرگونه مشکل حل نشدنی موجود در گوشی شما را به اطلاعتان‌ خواهند رساند و در‌نهایت با شک‌‌ و‌ تردید کمتری خرید یا تعمیر را انتخاب خواهید کرد.

آیا خرید گوشی جدید آیفون از لحاظ اقتصادی به صرفه است؟

حقیقت این است که تصمیم به خرید گوشی جدید آن‌ هم ساخت اپل که قیمتی بسیار بیشتر از دیگر گوشی های موجود در بازار دارد، کار اصلا ساده ای نیست و برای اجرایی کردن این‌ تصمیم، به صرف هزینه های بسیار زیادی نیاز است که واقعا هر کسی از عهده‌ی آن بر نمی آید.‌ واقعیت دیگر این‌ است که همانطور که قبلا هم‌ اشاره کردیم. بیشتر خرابی ها موجود در هر‌ موبایل، با تعمیر آن بر‌طرف می شوند و دیگر به خرید گوشی جدید نیازی نیست. البته برخی از‌‌ کاربران بیشتر‌ تب و‌ تاب همگامی با تغییرات جهانی‌ بازار گوشی های موبایل آیفون‌ را دارند و تمایل شان بیشتر بر این است‌ که همیشه آخرین‌ مدل ارائه شده از گوشی های اپل را بخرند.

این دسته از افراد به همسویی با محصولات روز جهانی علاقه مند هستند‌ و تقریبا موضوع بحث ما نیستند. ولی اگر گوشی شما خراب شده، بهترین کار این است که ابتدا برای تعمیرات گوشی آیفون‌ اقدام‌ کنید و بعد از آن درصورتی که تعمیرات مؤثر نبود، تصمیم بگیرید‌ خرید گوشی آیفون را انجام دهید. زیرا صادقانه بگوییم در وضعیت اقتصادی فعلی هزینه های‌ خرید گوشی آیفون‌ جدید، گزینه‌ی تعمیرات موبایل های آیفون بهترین جایگزین برای خرید است.

در صورت وجود این مشکلات، خرید گوشی آیفون جدید منطقی تر است!

با اینکه گزینه‌ی تعمیرات گوشی آیفون انتخابی مقرون به صرفه تر است. گاهی راه دیگری جز خرید گوشی جدید باقی نمی ماند. اگر سیستم عامل iOS شما دیگر قابلیت ارتقا را ندارد، قطعا این‌ مسئله شما را دچار مشکل خواهد کرد. زیرا همانطور که می دانید، باید برای استفاده از برنامه های نصب شده در گوشی و ارتقای آن‌ها، از سیستم‌ عامل بروز بهره مند باشید. حال تصور کنید که دیگر گوشی شما به مثلا iOS 14 ارتقا پیدا نمی کند. این امر حاکی از آن است که بسیاری از برنامه ها نصب و دیگر بروزرسانی نمی شوند. در چنین وضعیتی، این‌ گوشی تنها از نظر برقراری تماس ارزشمند است و عملا برای کاربران امروزی که بیشتر امور روزانه خود را با گوشی انجام‌ می دهند، دیگر ارزشی نخواهد داشت.

از دیگر دلایلی که تعمیرات موبایل آیفون جوابگو نیست، تعویض چیپ اصلی است که برای عوض کردن آن حتما باید به نمایندگی های رسمی اپل در خارج از کشور مراجعه کرد که در این مواقع، افراد اکثرا گزینه خرید گوشی آیفون جدید و بروز‌تر را به تعمیرات آن ترجیح می دهند.

در این مطلب، سعی کردیم تمامی دلایلی را بررسی کنیم که هر کاربری بر سر دوراهی انتخاب خرید موبایل آیفون جدید یا تعمیرات گوشی آیفون با آن مواجه می شود. اگر مشکلاتی همچون شکستگی صفحه نمایش آیفون، بالا نیامدن تصویر آیفون، بروزرسانی iOS، خرابی بیس‌باند، پریدن آنتن آیفون، خرابی اسپیکر و باند آیفون، مایعات خوردگی آیفون، قفل شدن اپل آیدی و… برای شما به وجود آمد، حتما برای رفع آن با هزینه ای بسیار کم و مقایسه نشدنی با هزینه‌ی خرید گوشی آیفون جدید، گزینه‌ی تعمیر موبایل را در مرکز معتبر و حرفه ای انتخاب کنید. اما اگر گوشی شما خیلی قدیمی است و دیگر قابلیت ارتقا ندارد و تعمیرکاران حاذق موبایل آیفون نیز از آن قطع امید کرده‌ اند، به پرداخت هزینه و خرید موبایل جدید فکر کنید‌.

همچنین ببینید

بهبود عملکرد وبسایت با استفاده از CDN

همه می‌دانیم که سرعت یک وبسایت تا چه حد می‌تواند در موفقیت آن نقش حیاتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *