آخرین خبرها

طراحی سایت وردپرس، ایده ای هوشمندانه، سریع و پر بازده!

طراحی سایت وردپرس یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که می دانید زبان های برنامه ریزی متعددی وجود دارند که شما می توانید طراحی سایت خود را با استفاده از آنها انجام دهید. اما کارشناسان و متخصصان کامپیوتر بر این باور هستند که طراحی سایت با وردپرس یکی از هوشمندانه ترین کارهایی است که امروزه می توان انجام داد. اما به این نکته توجه داشته باشید طراحی وردپرس اختصاصی اهمیت ویژه ای دارد و تنها کسی می تواند این کار را انجام دهد که تخصص و دانش کافی را در این زمینه کسب کرده باشد. اگر می خواهید سایت خود را با ورد پرس بالا بیاورید باید با ویژگی های آن آشنایی داشته باشید.

ویژگی های قدرتمند وردپرس را بشناسید!

به عنوان فردی که در دنیای پر رقابت قرن بیست و یکم زندگی می کنید، اگر می خواهید برای طراحی سایت وردپرس اقدام کنید با با طراحی وردپرس اختصاصی و ویژگی های آن آشنایی داشته باشید. طراحی سایت با وردپرس فرصت خاص و ویژه ای را برای شما فراهم می سازد و به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید. ویژگی های قدرتمند وردپرس به شرح زیر هستند:

 • طراحی قابل سفارشی سازی
 • مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجو
 • سایت واکنش گرا و قابلیت نمایش بر روی موبابل
 • کارآیی بسیار بالا
 • امنیت بسیار بالا
 • ساده و قابل دسترس

بهتر است بدانید شما با طراحی سایت وردپرس می توانید نزدیک به 55000 افزونه را در این سایت نصب کنید. از افزونه های مهم طراحی ورود پرس اختصاصی می توان به تالار گفتمان، تحلیل آماری و فهرست ایمیل ها اشاره کرد. این افزونه ها برای کسب و کارها اهمیت بسیار زیادی دارند. بنابراین اگر می خواهید طراحی سایت با ورد پرس انجام دهید، باید بدانید که یکی از بهترین گزینه ها را انتخاب کرده اید!

برای طراحی چه سایت هایی می توانیم از ورد پرس استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید امروزه پلت فورم های متفاوت برنامه نویسی در دسترس هستند که وردپرس یکی از آنهاست. اگر می خواهید برای طراحی سایت با وردپرس اقدام کنید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که وردپرس برای طراحی چه سایت هایی پیشنهاد می شود. برخی از سایت هایی که می توانند با وردپرس طراحی شوند به شرح زیرند:

 • وب سایت یا وبلاگ شخصی
 • سایت کاری
 • سایت پرسش و پاسخ
 • سایت پادکست
 • سایت چند زبانه
 • سایت انجمن های خیریه
 • سایت همکاری در فروش
 • سایت مدرسه
 • سایت پخش آنلاین فیلم و موسیفی

همانطور که مشاهده می کنید، طراحی سایت وردپرس در طیف گسترده ای از کسب و کارها کاربرد دارد. بنابراین، شما می توانید با طراحی وردپرس اختصاصی کسب و کار مورد نظر خود را رونق ببخشید و جلوه ویژه ای به آن بدهید. به طور مثال اگر شما نقاش هستید و می خواهید کار خود را در فضای اینترنتی در معرض دید عموم قرار دهید، طراحی سایت وردپرس یکی از بهترین کارهایی است که شما می توانید انجام دهید.

طراحی سایت وردپرس مقرون به صرفه است!

یکی از موارد دیگری که سبب شده است طراحی سایت وردپرس مورد توجه قرار گیرد، مقرون به صرفه بودن این پلت فورم است. همانطور که می دانید هزینه طراحی سایت می تواند بالا باشد. اما با توجه به این موضوع که طراحی سایت وردپرس بر روی پلت فورم آماده ای صورت می گیرد که شما می توانید قالبهای متفاوت را بالا بیاورید، همین امر نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه ها دارد. به همین دلیل اگر بودجه شما محدود است، اما می خواهید سایت خود را بالا بیاورید، بی شک طراحی سایت با وردپرس بهترین کاری است که می توانید انجام دهید.

برای طراحی وردپرس اختصاصی چه کاری انجام دهیم؟

آیا اکنون شما تصمیم گرفته اید که برای طراحی سایت وردپرس اقدام کنید؟! آیا ویژگی های این پلت فورم، به ویژه ساده بودن و در دسترس بودن آن، سبب شده است که وردپرس را برای طراحی سایت خود در نظر داشته باشید؟! پس اکنون زمان آن رسیده است که دست به کار شوید و با طراحی سایت وردپرس جلوه خاصی به کسب و کار خود ببخشید. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که برای طراحی سایت با وردپرس چه کارهایی باید انجام دهیم؟! همانطور که می دانید طراحی وردپرس اختصاصی کاری پیچیده است و شما باید این کار را تنها به مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت دارند بسپارید. برای یافتن مرکز معتبر که در زمینه طراحی سایت وردپرس تخصص دارد، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • قبل از آنکه کار طراحی سایت با وردپرس را به شرکتی بسپارید، ابتدا نمونه کارهای آن شرکت را بررسی کنید.
 • با یک یا دو شرکتی که از قبل طراحی سایت وردپرس خود را به این مرکز سپرده اند ارتباط بگیرید و مطمئن شوید که آنها از خدمات آن مرکز رضایت کامل را داشته اند.

جمع بندی

تا بدینجا تلاش کردیم تا به شما بگوییم که چرا طراحی سایت وردپرس ایده هوشمندانه ای است. طراحی سایت با وردپرس امنیت بالایی دارد و قیمت آن در مقایسه با روش های دیگر طراحی سایت مقرون به صرفه است. اگر می خواهید برای طراحی سایت وردپرس اقدام کنید، باید کار را به شرکتی بسپارید که با طراحی وردپرس اختصاصی آشنایی داشته باشد. ایران سایت شرکتی معتبر در این زمینه است و سابقه درخشانی در طراحی سایت با پلت فورم ها و زبان های مختلف برنامه نویسی دارد.

همچنین ببینید

دیتابیس ابری، راهکاری نوین برای مدیریت داده‌ها

امروزه داده‌ها بخشی از دارایی‌های ارزشمند سازمان‌ها محسوب می‌شوند و انتخاب راهکاری هوشمندانه برای ذخیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *