آخرین خبرها

پیشتازی هایک ویژن در جهان

هایک ویژن و هایلوک در میان برندهای تجهیزات نظارتی در جایگاه نخست قرار دارند. برای پیشتازی دوربین مداربسته هایک ویژن در جهان نسبت به سایر رقبا دلایلی وجود دارد که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

پیش از هرچیز باید نکاتی در خصوص هایک ویژن و هایلوک مطرح شود. درواقع هر دوی این برندها در یک شرکت و ساخت کشور چین هستند. هایک ویژن با دو برند هایک ویژن و هایلوک، برترین تولیدکننده تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می روند و شعار مهم شرکت هایک ویژن این است که هایک ویژن انتخاب نخست کاربران بوده و همواره برای تمام پروژه ها پیشنهاد می شود. فروشگاه ایران هایلوک به نشانی وبسایت زیر این محصولات را به فروش می رساند:

خرید آنلاین دوربین مداربسته هایک ویژن و هایلوک

هایک ویژن پیشتاز در تجهیزات نظارتی در جهان است. این عنوان از سال 2016 همراه برند هایک ویژن است و 6 سال متوالی است که به هایک ویژن اطلاق می شود. کاربران نظارت تصویری و افرادی که اقدام به تهیه دوربین مداربسته برای فضای موردنظر خود می کنند، این نکته را باید در نظر داشته باشند که داشتن یک مجموعه کامل و با کیفیت با قیمتی بیشتر، بهتر از تهیه تجهیزات بی کیفتی است که قیمتی ارزانتر دارد.

هایک ویژن انتخاب اول تجهیزات نظارتی در جهان محسوب می شود. کاربران و همکاران نظارت تصویری در صورت انتخاب این برند بهترین محصولات را خریداری کرده اند. در سال گذشته برند هایک ویژن برای ششمین سال پیاپی به عنوان برترین و پرفروشترین برند در این زمینه انتخاب شد و در سال جاری در تکاپوی حفظ این عنوان و دفاع از رتبه خود قرار گرفته است. در سال 2022 به دلیل پایان رسیدن شیوع ویروس کرونا در جهان کسب و کار بار دیگر رونق گذشته را گرفته و پیشبینی می شود شرکت هایک ویژن در این سال به تولیدات مهمی دست پیدا کند.

در تجهیزات نظارتی هیچ گاه گول قیمت ارزان محصولات بی نام و نشان را نخورید و اگر در بازار تجهیزات نظارتی کسی به شما پیشنهاد خرید محصولات ارزان قیمت را داد، هیچ گاه به آن اعتماد نکنید؛ چرا که مصداق بارز همان قول معروفی است که می گوید هیچ ارزانی بی حکمت نیست!

هایک ویژن با توجه به کیفیت بسیار بالای خود و اینکه بهترین تجهیزات نظارتی را در جهان دارد، قیمت آنچنان بالایی هم ندارد و شما با هزینه کرد کمی بیشتر می توانید صاحب بهترین تجهیزات نظارتی در دنیا شوید.

برای حرفه ای بودن و انتخاب یک تجهیزات نظارتی بی نقص باید از برند هایک ویژن استفاده کنید؛ چرا که با این انتخاب تمام نیاز شما برآورده خواهد شد و به آنچه از یک سیستم امنیتی قوی انتظار دارید، به دست خواهد آمد. درواقع فروشنده تجهیزات نظارتی با نام هایک ویژن می تواند به راحتی مشتری را متقاعد کند تا از این محصولات استفاده کند. دلایل برتری هایک ویژن نسبت به سایر برندها به شرح زیر است:

قیمت به صرفه نسبت به کارایی محصولات

بهره مندی از چیپست و برد منحصر به فرد هایک ویژن

دارای تنوع بالای محصولات

مقاوم و بادوام

دارای به روزترین تکنولوژی در جهان

عدم کاهش کیفیت تصاویر با گذشت زمان

بهره مندی از هر دو تکنولوژی آنالوگ و تحت شبکه متناسب با نیاز کاربر

هایک ویژن پیشتاز در تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و طبیعی است قیمت آن نسبت به سایر محصولات از برندهای دیگر در بازار تجهیزات نظارتی گرانتر باشد. حال این شکاف را بررسی کرده و بگوییم هایک ویژن چقدر گرانتر است.

ارزانترین دوربین مداربسته هایک ویژن با وضوح تصویر 2 مگاپیکسل، دوربین مداربسته دام با بدنه پلاستیکی است که قیمت آن در لیست، 634 تومان برآورد شده و با تخفیف همکاری با قیمت 500 هزار تومان عرضه می شود.

در همین بازار تجهیزات نظارتی شما می توانید با 315 هزار تومان هم دوربین مداربسته دام پلاستیکی با وضوح 2 مگاپیکسل تهیه کنید.

همانطور که در مقایسه بالا می بینید، دوربین مداربسته هایک ویژن دو برابر قیمت محصولات بی نام و نشان بی هویت و به اصطلاح نونیم است.

اگر می خواهید مقاله ای وجود داشته باشد تا شما را برای یک نصب بی نقص راهنمایی کند و به شما مشاوره دهد باید این مقاله را بخوانید. اگر تا به حال هیچ اطلاعاتی در زمینه فعالسازی تجهیزات نظارتی ندارید، شاید تصور کنید با قرار دادن دوربین مداربسته در فضای موردنظر به تنهایی می توانید به تصویری که می خواهید برسید اما این فقط بخش کوچکی از کار است. شما برای فعالسازی یک تجهیزات نظارتی کامل باید مراحل زیر را طی کنید و بابت آنها هزینه بپردازید:

نصب دوربین مداربسته(تنظیم و جایگذاری)

نصب دستگاه(وصل کردن هارد، آغاز کار و آموزشهای مرتبط)

کابل کشی(به همراه داکت کشی و فلکسی کشی در صورت نیاز)

نصب سوئیچ(فقط برای تکنولوژی تحت شبکه)

جاگذاری رک و باکس(در صورت نیاز)

انتقال تصویر بر روی گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی(در صورت نیاز)

اقتصاد در بحث دوربین مداربسته یک موضوع کلی در خصوص خرید ارزنده محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان به شمار می رود و بررسی آن اشاره به خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دارد. در فروشگاه ایران هایلوک فرایند تهیه تجهیزات در سه مرحله زیر انجام می شود.

نخست مشاوره

دوم خرید دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته به آن مثل دستگاه، هارد و…

سوم نصب و راه اندازی تجهیزات

به طور کلی در فروشگاه ایران هایلوک، با تجربه ترین و زبده ترین کارشناسان نصب همراه کاربران خواهند بود تا پس از خرید برای فعالسازی و راه اندازی این کار را بر عهده بگیرند و آن را به بهترین شکل اجرا کنند. شما می توانید برای مشاوره، خرید و دریافت خدمات نصب با شماره تلفن ثابت 02166735544 یا شماره تلفن همراه 09901220030 تماس بگیرید. در نظر داشته باشید یک نصب خوب دارای ویژگی های زیر است:

تمیز بودن کار و کابلکشی با حداقل میزان متراژ مورد نیاز

اتصال مستحکم تا قطع شدن ارتباط به حداقل ممکن برسد

قرارگیری دوربین مداربسته در بهترین زاویه ممکن برای پوشش هرچه بهتر فضا

مهمترین موردی که در رده بندی برندهای تولیدکننده تجهیزات نظارتی مطرح است، فروش سالانه محصولات آن شرکت است. هایک ویژن چه در ایران و چه در همه جای دنیا دارای بالاترین سطح فروش را در سرتاسر دنیا دارد. این سطح بالا به دلیل ویژگی های بسیار زیاد، قابلیت های گسترده و همچنین کیفیت بسیار خوب است. ویژگی های گسترده هایک ویژن به شرح زیر معرفی می شود:

پوشش دادن نیاز کاربر از لحاظ وضوح تصویر دوربینهای مداربسته

پوشش دادن کاربری های متفاوت دستگاه به لحاظ تعداد کانال

بهره مندی از برد اختصاصی TVI و چیپست اختصاصی آمبرلای آمریکا

دارای بالاترین سطح مقاومت در محصولات

بدون افت تصویر در تکنولوژی تحت شبکه

مجله آس با نام آسمگ هر سال نظر کاربران در سرتاسر جهان در خصوص تجهیزات نظارتی را منتشر می کند و همچنین کارشناسان این نهاد نظرات کارشناسانه خود را اعلام می کنند. رضایت کاربران و همچنین نظرات کارشناسان این نهاد در خصوص برند هایک ویژن در مثبت ترین سطح ممکن خود قرار دارد. این رضایت کاربران بنا به دلایل زیر به دست آمده است:

کمترین سطح خرابی محصولات هایک ویژن

وضوح تصویر واقعی و کیفیت بسیار بالای محصولات

استفاده از به روزترین تکنولوژی

استفاده آسان، نصب ساده و منوی قابل فهم برای همگان

همچنین ببینید

آشنایی با انواع سوئیچ های شبکه

آشنایی با انواع سوئیچ‌های شبکه و مزایای استفاده از آن

در دنیای فناوری، قبل از اینکه چیزی را بخریم مجبور هستیم تصمیمات مهمی بگیریم، مثلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *