آخرین خبرها

25 شغل از مشاغل رایج در آمریکا + میزان حقوق

روش های مختلفی برای کار کردن در آمریکا وجود دارد از جمله : سرمایه گذاری در آمریکا ، دریافت ویزای آمریکا. اگر قصد دارید در این کشور مشغول کار شوید باید مشاغل این کشور را بشناسید. در این مقاله قصد داریم متداول‌ترین مشاغل آمریکا را به شما معرفی کنیم.

 1. صندوقدار

میانگین حقوق: 10.84 دلار در ساعت

صندوقدار در محیط خرده فروشی کار نموده و مسئول پردازش معاملات برای خرید مشتریان است. صندوقدار به مشتریان در یافتن محصولاتی کمک می‌کند که بدنبال آن بوده اقلام خواربار را برای مشتریان جمع آوری می‌کند.

 1. کارگر تهیه غذا

میانگین حقوق: 11.38 دلار در ساعت

کارگر تهیه غذا مسئول پاکیزگی ناحیه آشپزخانه در رستوران‌هاست. آن‌ها مواد لازم برای غذاهای منوی رستوران را وزن نموده، اندازه گیری کرده و تقسیم بندی می‌کنند. کارگر تهیه غذا بر دمای منطقه نگهداری مواد غذایی نظارت می‌کند و بار سالاد رستوران را پُر می‌کند.

 1. سرایدار

میانگین حقوق: 11.60 دلار در ساعت

وظایف اصلی: سرایدار فضاهای مختلف از جمله حمام یا راهروها را تمیز می‌کند. درها را قفل می‌کند، زباله‌ها را بیرون می‌گذارد و مسئولیت تعمیرات توالت و وسایل خانه را برعهده دارد.

 1. متصدی رستوران

میانگین حقوق: 11.64 دلار در ساعت

متصدی رستوران، مسئول ساخت و سرویس دادن نوشیدنی به مشتریان رستوران است. با مشتری صحبت می‌کند، می‌داند که آن‌ها چه چیزی دوست دارند و موارد بار را پُر می‌کنند.

 1. سرور

میانگین حقوق: 11.72 دلار در ساعت

سرور که گارسون نیز نام دارد، سفارش غذا و نوشیدنی را از مشتری می‌گیرد و سفارش مشتری را به سرآشپز می‌دهد. سپس غذای آماده را به مشتریان می‌دهد، به سؤالات مشتریان پاسخ می‌دهد، سوالاتی که ممکن است در مورد غذا و چیزهای مختلف داشته باشند. سرورها میز غذا را پس از ترک مشتری، تمیز می‌کنند.

 1. همکار فروش خرده فروشی

میانگین حقوق: 12.17 دلار در ساعت

همکار فروش خرده فروشی اقدام به فروش خدمات و محصولات مشتری می‌کند. به سؤالات مشتریان پاسخ می‌دهد، تبلیغات را انجام می‌دهد و مشکلاتی که برای مشتریان پیش می‌آیند را برطرف می‌کنند.

 1. همکار انبارداری

میانگین حقوق: 12.72 دلار در ساعت

همکار انبارداری، یا منشی انبار، مسئول باز کردن و مرتب نمودن کالاهایی است که به انبار می‌آیند. آن‌ها برچسب گذاری دقیق کالاها و هرگونه آسیب احتمالی در طول حمل و نقل ا بررسی می‌کنند. سوابق موجودی را بروزرسانی می‌کنند تا ببینند که آیا نیاز به تکمیل انبار با محصولات خاصی است.

 

بیشتر بخوانید: مراحل، شرایط و هزینه های خرید ملک در کانادا

 1. کارگر

میانگین حقوق: 13.13 دلار در ساعت

کارگر در ناحیه ساخت فعالیت می‌کند و راه‌های مؤثر و مناسبی برای انجام وظایف فیزیکی پیدا می‌کند. به تمیزی و جابجا کردن باقیمانده وسایل و بارگیری مصالح کمک می‌کند. برنامه‌های ساخت و ساز را بررسی می‌کند تا شیوه‌های عملی برای اتمام وظایف و کارها پیدا کند.

 1. نماینده خدمات مشتری

میانگین حقوق: 13.41 دلار در ساعت

نماینده خدمات مشتری با مشتریان صحبت نموده و اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. آن‌ها اختیار خرید، رسیدگی به شکایات و مدیریت درآمد محصولات را دارند.

 1. منشی دفتر

میانگین حقوق: 13.34 دلار در ساعت

منشی دفتر با انجام وظایف مختلف تصدی گری، به سازمان کمک می‌کند. آن‌ها پاسخ تلفن را می‌دهند، ایمیل‌ها را مدیریت می‌کنند و پرونده‌های محرمانه را بایگانی می‌نمایند. گزارش‌هایی را برای مدیریت جمع آوری نموده، از بازدیدکنندگان استقبال نموده و صورتحساب‌های پرداخت را آماده می‌کنند.

 1. دستیار اداری

میانگین حقوق: 14.82 دلار در ساعت

دستیار اداری بر مدیریت سفرها و تقویم اجرایی نظارت دارد. بر اساس تحقیق صنعت اقدام به تهیه ارائه‌های لازم نموده و نیازهای دفتری برای کارمندان را سفارش می‌دهد.

 1. ناظر خط

میانگین حقوق: 15.05 دلار در ساعت

ناظر خط که ناظر خط مقدم نیز نامیده می‌شود، کارمندان تولید را هدایت می‌کند تا در مسیر تولید کالاها به آن‌ها کمک کنند. ناظران بر اجرای فرآیند تولید نظارت دارد که توسط مهندسان و مدیران پروژه تبیین می‌شود.

 1. پزشکیار

میانگین حقوق: 15.36 دلار در ساعت

پزشکیار زمان ملاقات‌ها را برای بیماران تنظیم می‌کند و هنگامی که وارد مطلب می‌شوند، آن‌ها را راهنمایی می‌کند. آن‌ها خون می‌گیرند، در صورت نیاز واکسن تزریق می‌کنند و راهنمایی‌های لازم درباره رویه‌های پزشکی را در اختیار بیماران قرار می‌دهد.

 1. کارگر ساختمانی

میانگین حقوق: 15.55 دلار در ساعت

کارگر ساختمانی مسئول آزمایش کردن تجهیزات و عملیات ماشین آلاتی است که در راستای پروژه‌های عمران در سایت ساختمانی قرار دارند. تدارکات لازم را به سایت‌های مختلف برده و با توجه به ویژگی‌ها و نیاز پروژه، مصالح را کم و زیاد می‌کنند.

 1. کتابدار

میانگین حقوق: 17.97 دلار در ساعت

کتابدار هزینه‌ها و درآمد شرکت را ثبت نموده و فاکتور را به منظور پرداخت به مشتریان ارسال می‌کند. از نرم افزار حسابداری برای تولید گزارشات و شناسایی وضعیت مالی سازمان استفاده می‌کند.

 1. مکانیک

میانگین حقوق: 20.27 دلار در ساعت

مکانیک از قطعات و ابزارهایی مثل آچار فیلتر روغن، شمع‌ها و گژ فشار لاستیک برای بررسی شرایط وسیله نقلیه استفاده می‌کند و در صورت نیاز تعمیرات لازم را انجام می‌دهد. با مشتریان درباره هزینه تعمیرات صحبت نموده و موتور، واحدهای تهویه هوا و قطعات مختلف را تعمیر می‌کند.

 1. نجار

میانگین حقوق: 21.67 دلار در ساعت

نجار اقدام به ساخت سازه‌های ساختمانی نموده و مصالح لازم برای سازه را انتخاب می‌کند. از ابزار برای نصب چارچوب یا ابزارهای ساختمانی نظیر کابینت‌های آشپزخانه و وان حمام و غیره استفاده می‌کند.

 1. تکنسین برق

میانگین حقوق: 26.45 دلار در ساعت

تکنسین برق مسئول تعمی رو نگهداری سیم کشی الکتریکی در ساختمان بوده و از ابزارهای مختلف برای نصب سیم کشی جدید استفاده می‌کند. سیم‌ها را به مدارکن ها متصل نموده و با تجهیزاتی که دارد پس از عیب یابی اقدام به رفع عیب می‌کند.

 1. پرستار رسمی

میانگین حقوق: 33.37 دلار در ساعت

پرستار رسمی برای درمان بیماران با پزشک همکاری می‌کند. معاینات فیزیکی را انجام داده، علائم بیمار را شناسایی نموده و بر اساس آن علائم اقدام به انجام آزمایش می‌کند. در مورد تشخیص بیمار با پزشک صحبت نموده و پشتیبانی احساسی لازم در اختیار بیمار قرار می‌دهد.

 1. متخصص بازاریابی

میانگین حقوق: 51.694 دلار در ساعت

متخصص بازاریابی با مدیریت حساب‌های شبکه اجتماعی و وبسایت اقدام به توسعه کمپین‌های بازاریابی شرکت می‌کند. آن‌ها با کارکنان فروش شرکت در همکاری هستند تا اقدام به همترازی کمپین‌های تبلیغات و فروش نموده و بازار مربوط به شرکت را بررسی کنند.

 1. پلیس

میانگین حقوق: 53.039 دلار در ساعت

پلیس اقدام به بررسی رویدادهای اضطراری در جامعه می‌نماید. شواهد جمع آوری می‌کنند و مجرمان را دستگیر می‌کنند. با شاهدات صحبت می‌کنند و مضنونین احتمالی را مورد تحقیق قرار می‌دهند.

 1. راننده کامیون

میانگین حقوق: 59.916 دلار در سال

راننده کامیون محصولات را به مکان‌های توزیع و خرده فروشی انتقال می‌دهد.

 1. مدیر عملیات

میانگین حقوق: 70.802 دلار در ساعت

رویه‌های استخدام و معیارهای آموزشی را برای کارمندان جدید مدیریت می‌کنند.

 1. وکیل

میانگین حقوق: 74.411 دلار در ساعت

در مورد روند حقوق به اشخاص و شرکت‌ها مشاوره می‌دهد و با جمع آوری اطلاعات از حقوق آن‌ها دفاع می‌کند.

 1. توسعه دهنده نرم افزار

میانگین حقوق: 93.003 دلار در ساعت

برنامه‌هایی تولید می‌کنند تا در خدمت کاربران باشد تا کاربران وظایف خود را انجام دهند. آن‌ها متناسب با نیاز کاربران، نرم افزار توسعه می‌دهند.

اینوسپات به عنوان مرجع سرمایه گذاری خارجی با کارشناسان زبده خود در امور کسب و کار و سرمایه گذاری خارجی بهترین روش های سرمایه گذاری را در کشورهای مختلف به شما عزیزان نشان خواهند داد.      021-22012918

همچنین ببینید

معرفی 4 درگاه پرداخت شخصی بین المللی + مزایا و معایب

معرفی 4 درگاه پرداخت شخصی بین المللی + مزایا و معایب

اگر فعال حوزه دراپ شیپینگ هستید و در کسب‌وکار آنلاین فعالیت می‌کنید، داشتن یک درگاه پرداخت شخصی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *