آخرین خبرها
کار

30 دقیقه کار در روز

[ad_1]

آیا می خواهید کسب و کار خود را داشته باشید؟ آیا می خواهید در هر جایی که هستید کار کنید؟ آیا می خواهید شغلی بسازید که به شما آزادی دهد؟ اگر چنین است ، پس این مطلب را با دقت بخوانید.

همه ما دلایل مختلفی برای انجام کارها داریم. من هفتاد ساله هستم و در زمینه های کشاورزی ، مهندسی و آموزشی کار کرده ام. در طول مسیر سعی کردم مشاغل آنلاین مختلفی را شروع کنم و موفق نشدم.

به هر دلیلی پیوندی به آکادمی مشاغل خانگی و روز 30 دقیقه کار دریافت کردم. من به دنبال مشاغلی می گشتم که بتواند در بازنشستگی کمی درآمد کسب کند. فرصت های وابسته این تجارت توجه من را جلب کرده است. موارد پشتیبانی و آموزش بسیار زیاد است که توضیح آن در این مقاله دشوار است.

در ابتدا ، شما یک کتاب رایگان دریافت می کنید که مراحل تبدیل شدن به یک رهبر هفت رقمی را در هر شغل وابسته ای که می خواهید دنبال کنید ، مشخص می کند. علاوه بر این آنها یک برنامه وابسته داخلی را در برنامه آکادمی مشاغل خانگی ارائه می دهند.

در مرحله بعدی ، سیستم ابزار قیفی که خریداری می کنید ، یادگیری و کار با آن ساده است و دارای قابلیت های فوق العاده ای برای ایجاد صفحات شگفت انگیز قیف است که برای جلب بازدید و رشد تجارت خود به آن نیاز دارید.

آموزش های پاداش از طریق آکادمی آنها وجود دارد که به جنبه های مختلف ایجاد یک تجارت می پردازد. بعداً باید موارد به مورد مورد بحث قرار گیرد. نکته ای که اکنون باید آن را لمس کنید ارتباطات چت است ، آموزش های اصلی علاوه بر کلاس های ویدیویی در بخش آموزش این تجارت بسیار جامع و جامع است.

پل هاچینگز ، مایک هابز و نیک برامبل سه مردی هستند که می توان آنها را با یک کلمه توصیف کرد … صداقت. وقتی می شنوید که هرکدام درمورد موضوعی توضیح می دهند ، با یک شرکت وابسته صحبت می کنید و دیدگاه آنها را به اشتراک می گذارید ، از اینکه چقدر آنها به کمک به دیگران در رسیدن به اهداف و رویاهای خود اهمیت می دهند ، ترسیده اید. آنها علاوه بر صداقت ، نوکر هم هستند. آنها می خواهند به دیگران خدمت کنند و همه توان خود را به دیگران بدهند. رهبران بزرگ نوکران بزرگی هستند.

در پایان من این برنامه را تازه شروع کردم و فروش خوبی انجام داده ام. این قبلاً هرگز برای من اتفاق نیفتاده است زیرا من کسب و کار را بعد از تجارت امتحان کردم. علاوه بر این من یک شرکت وابسته دارم که راه اندازی و کار می کند. حرکت بعدی من رشد این تجارت ، ادامه یادگیری از منابع باورنکردنی ارائه شده و جستجوی کالای دیگری است که به دیگران در تأمین نیازهایشان کمک کند. این بسیار باورنکردنی است و یک فرصت عالی است.

[ad_2]

همچنین ببینید

بهترین تلویزیون 65 اینچ بازار (2024) | راهنمای جامع خرید + ویدیو

امروزه تلویزیون برندهای سامسونگ و سونی به‌دلیل داشتن کیفیت پردازش تصاویر بالا و ظاهری ظریف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *