آخرین خبرها

5 اولویت مورد نیاز ، برای رسیدگی به خطرات همه گیری ، اکنون و در آینده

[ad_1]

در حالی که همه ما ، در سراسر جهان ، در حال حاضر احساس می کنیم ، و احتمالاً برای یک دوره آینده ، تأثیرات هر دو مربوط به سلامتی ، اقتصادی و غیره (از این همه گیری) را به جای تمرکز بر آنچه به نظر می رسد چندین سیاستمدار مورد نیاز و ضروری ، سیاست به طور معمول، شعارها و پوپولیسم ، که مدتی است در این ملت رواج دارد ، اما این سه سال گذشته ، به ظاهر نمایی ، تشدید شده است! آنچه ما واقعاً به آن نیاز داریم و تقاضای شهروندان برای آن ضروری است ، از این مرحله است – برای محافظت از شهروندان جهان و این ملت ، این 5 اولویت لازم است! با در نظر داشتن این موضوع ، در این مقاله سعی می شود ، مختصراً ، بررسی ، بررسی ، بررسی و بحث شود ، اینها چیست و چرا این مهم و ضروری است.

1 امروز: آیا سیاست فعلی ما نباید توسط متخصصان بهداشت عمومی و برنامه ریزان اقتصادی حرفه ای هدایت شود؟ تلاش بوده است اواخر – به – میز ، تا آنجا که پاسخ و واکنش این دولت است! در حال حاضر ، تقریباً همه افراد ، از Spacing Spacing و چقدر ضروری است که منحنی را مسطح کنند! متأسفانه ، به دلیل اینکه رئیس جمهور ترامپ پیامی را بیان کرد ، که خطر ویروس را به حداقل می رساند ، پاسخ ملت ما و توجه بسیاری از شهروندان ، بر این اساس واکنش نشان داد! کارشناسان به ما گفتند ، مردم باید توجه کافی داشته باشند ، در صورت نیاز (و در بعضی مواقع ماسک) ، دستکش بپوشند ، خود را منزوی کنند ، و تعاملات عمومی را محدود کنند. به همین دلیل است که ، برخی از فرمانداران ، مانند اندرو کوومو ، فرماندار ایالت نیویورک ، واکنش نشان دادند ، قبل از پاسخ ملی ما ، فقط مشکلات اساسی را مقدم بر مشکلات اقتصادی ، و مراجعه محدود به دفتر ، فقط به خدمات ضروری. با گذشت زمان ، برای محدود کردن بحران ، این محدودیت ها سخت تر شده است! رئیس جمهور ما اکنون دستورالعمل های اجرایی را صادر کرده است ، که مطابق با آن است ، اما هنوز هم بسیاری از فرمانداران کشور ما ایستادگی نکرده اند و به موارد ضروری و ضروری پرداخته اند. علاوه بر این ، ما باید از متخصصان بهداشت خود با داشتن مقادیر کافی تجهیزات محافظ ، و همچنین دستگاه تنفس و غیره محافظت کنیم ، تا زودتر از این کار را شکست دهیم!

2 سیاست های آینده: بسیاری معتقدند ، این تجربه بسیاری از رفتارها و روشهای انجام کار ما را به آینده تغییر خواهد داد! ایجاد برخی از م componentsلفه های لازم ، از جمله داشتن هیئت Pandemic Board ، واکنش زودتر و غیره ، منطقی تر است! رستوران ها احتمالاً محل نشستن و چیدمان میز را تغییر می دهند تا تعداد و مجاورت میزهای رستوران کاهش یابد! با این حال ، این احتمالاً به این معنی است که موسسات کمتری وجود خواهند داشت ، زیرا باعث می شود که سرمایه گذاری به اندازه کافی سودآور باشد ، حتی چالش برانگیزتر. احتمالاً شاهد پیشگیری های بهداشتی بیشتری خواهیم بود ، چه شخصی و چه شغلی – که منطقی و ضروری است! همچنین ، در صورت بروز علائم غیرمعمول و بالقوه خطرناک ، احتمالاً شاهد خواهیم بود که افراد بیشتری به طور داوطلبانه منزوی می شوند.

3 بهداشت عمومی و غیره: ما باید بهداشت و سلامت ، CDC ، پنل های همه گیر و غیره را در اولویت قرار دهیم ، به صورت مداوم و پیشگیرانه!

4 گزارش بهتر بین ملت و غیره: برای اطمینان از وجود یک خانه بین المللی سریع ، تسویه حساب ، ملل باید از یک سازمان بهداشت جهانی قدرتمندتر یا موارد مشابه پشتیبانی کنند!

5 مطالعه بیشتر در مورد اپیدمیولوژی: ما باید بیشتر تمرکز کنیم ، که چه عواملی باعث ایجاد این مسائل بهداشتی می شوند ، و داروهای انباشته ، داروهای پیشگیرانه استراتژیک ، در صورت امکان ، و تجهیزات لازم برای محافظت از شهروندان خود به موقع تر!

بیدار شو ، امریکا ، زیرا ، مگر اینکه / تا زمانی که ، ما خواستار سیاست ها و سیستم های با مسئولیت پذیری ، پاسخگویی ، سلامت و سلامت بیشتر هستیم ، ما همچنان در معرض خطر خواهیم بود! ما نمی توانیم اقتصاد را به هزینه بهداشت عمومی برطرف کنیم!

[ad_2]

همچنین ببینید

دوچرخه ثابت در مقابل اسپینینگ ، چه تفاوت هایی دارند؟

با شروع برنامه تمرینی دوچرخه سواری ، یکی از سوالاتی که ممکن است از خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *