موقعیت شما : صفحه اصلی » سلامت
۵ اولویت مورد نیاز ، برای رسیدگی به خطرات همه گیری ، اکنون و در آینده

۵ اولویت مورد نیاز ، برای رسیدگی به خطرات همه گیری ، اکنون و در آینده

در حالی که همه ما ، در سراسر جهان ، در حال حاضر احساس می کنیم ، و احتمالاً برای یک دوره آینده ، تأثیرات هر دو مربوط به سلامتی ، اقتصادی و غیره (از این همه گیری) را به جای تمرکز بر آنچه به نظر می رسد چندین سیاستمدار مورد نیاز و ضروری ، […]

در حالی که همه ما ، در سراسر جهان ، در حال حاضر احساس می کنیم ، و احتمالاً برای یک دوره آینده ، تأثیرات هر دو مربوط به سلامتی ، اقتصادی و غیره (از این همه گیری) را به جای تمرکز بر آنچه به نظر می رسد چندین سیاستمدار مورد نیاز و ضروری ، سیاست به طور معمول، شعارها و پوپولیسم ، که مدتی است در این ملت رواج دارد ، اما این سه سال گذشته ، به ظاهر نمایی ، تشدید شده است! آنچه ما واقعاً به آن نیاز داریم و تقاضای شهروندان برای آن ضروری است ، از این مرحله است – برای محافظت از شهروندان جهان و این ملت ، این ۵ اولویت لازم است! با در نظر داشتن این موضوع ، در این مقاله سعی می شود ، مختصراً ، بررسی ، بررسی ، بررسی و بحث شود ، اینها چیست و چرا این مهم و ضروری است.

۱ امروز: آیا سیاست فعلی ما نباید توسط متخصصان بهداشت عمومی و برنامه ریزان اقتصادی حرفه ای هدایت شود؟ تلاش بوده است اواخر – به – میز ، تا آنجا که پاسخ و واکنش این دولت است! در حال حاضر ، تقریباً همه افراد ، از Spacing Spacing و چقدر ضروری است که منحنی را مسطح کنند! متأسفانه ، به دلیل اینکه رئیس جمهور ترامپ پیامی را بیان کرد ، که خطر ویروس را به حداقل می رساند ، پاسخ ملت ما و توجه بسیاری از شهروندان ، بر این اساس واکنش نشان داد! کارشناسان به ما گفتند ، مردم باید توجه کافی داشته باشند ، در صورت نیاز (و در بعضی مواقع ماسک) ، دستکش بپوشند ، خود را منزوی کنند ، و تعاملات عمومی را محدود کنند. به همین دلیل است که ، برخی از فرمانداران ، مانند اندرو کوومو ، فرماندار ایالت نیویورک ، واکنش نشان دادند ، قبل از پاسخ ملی ما ، فقط مشکلات اساسی را مقدم بر مشکلات اقتصادی ، و مراجعه محدود به دفتر ، فقط به خدمات ضروری. با گذشت زمان ، برای محدود کردن بحران ، این محدودیت ها سخت تر شده است! رئیس جمهور ما اکنون دستورالعمل های اجرایی را صادر کرده است ، که مطابق با آن است ، اما هنوز هم بسیاری از فرمانداران کشور ما ایستادگی نکرده اند و به موارد ضروری و ضروری پرداخته اند. علاوه بر این ، ما باید از متخصصان بهداشت خود با داشتن مقادیر کافی تجهیزات محافظ ، و همچنین دستگاه تنفس و غیره محافظت کنیم ، تا زودتر از این کار را شکست دهیم!

۲ سیاست های آینده: بسیاری معتقدند ، این تجربه بسیاری از رفتارها و روشهای انجام کار ما را به آینده تغییر خواهد داد! ایجاد برخی از م componentsلفه های لازم ، از جمله داشتن هیئت Pandemic Board ، واکنش زودتر و غیره ، منطقی تر است! رستوران ها احتمالاً محل نشستن و چیدمان میز را تغییر می دهند تا تعداد و مجاورت میزهای رستوران کاهش یابد! با این حال ، این احتمالاً به این معنی است که موسسات کمتری وجود خواهند داشت ، زیرا باعث می شود که سرمایه گذاری به اندازه کافی سودآور باشد ، حتی چالش برانگیزتر. احتمالاً شاهد پیشگیری های بهداشتی بیشتری خواهیم بود ، چه شخصی و چه شغلی – که منطقی و ضروری است! همچنین ، در صورت بروز علائم غیرمعمول و بالقوه خطرناک ، احتمالاً شاهد خواهیم بود که افراد بیشتری به طور داوطلبانه منزوی می شوند.

۳ بهداشت عمومی و غیره: ما باید بهداشت و سلامت ، CDC ، پنل های همه گیر و غیره را در اولویت قرار دهیم ، به صورت مداوم و پیشگیرانه!

۴ گزارش بهتر بین ملت و غیره: برای اطمینان از وجود یک خانه بین المللی سریع ، تسویه حساب ، ملل باید از یک سازمان بهداشت جهانی قدرتمندتر یا موارد مشابه پشتیبانی کنند!

۵ مطالعه بیشتر در مورد اپیدمیولوژی: ما باید بیشتر تمرکز کنیم ، که چه عواملی باعث ایجاد این مسائل بهداشتی می شوند ، و داروهای انباشته ، داروهای پیشگیرانه استراتژیک ، در صورت امکان ، و تجهیزات لازم برای محافظت از شهروندان خود به موقع تر!

بیدار شو ، امریکا ، زیرا ، مگر اینکه / تا زمانی که ، ما خواستار سیاست ها و سیستم های با مسئولیت پذیری ، پاسخگویی ، سلامت و سلامت بیشتر هستیم ، ما همچنان در معرض خطر خواهیم بود! ما نمی توانیم اقتصاد را به هزینه بهداشت عمومی برطرف کنیم!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*