آخرین خبرها

6 رویکرد مختلف برای پرداختن به ترس

[ad_1]

اینکه آیا آنچه که به نظر عادی است ، در آینده یکبار دیگر وجود خواهد داشت یا خیر ، و اگر چنین باشد ، چه زمانی و چگونه ممکن است رخ دهد ، هیچ کس نمی تواند به طور قطعی از آن اطلاع داشته باشد! این همه گیری وحشتناک از طرق مختلف از افراد تا حدی با حداقل تماس (تا به امروز) ، شخصاً آلوده شدن (یا بدتر از آن) ، تا شناخت شخصی که بوده است ، بر افراد تأثیر گذاشته است. حداقل با 2 میلیون آمریکایی که آلوده شده اند و اکنون بیش از 120 هزار نفر جان خود را از دست داده اند ، و ترس و هراس ، این مسئله باعث شده است ، هیچ راه حل ساده ای برای بازگشایی آمریکا در بهترین حالت وجود ندارد. روش ممکن چالش های بسیاری برای پیشبرد به روشی ایمن و منطقی وجود دارد که بر سلامت و ایمنی عمومی متمرکز است ، ضمن توجه به اقتصاد کل ، و همچنین تأثیر مالی بر شهروندان و غیره متغیرهای ناشناخته ای وجود دارد ، خصوصاً در رابطه با نحوه پاسخگویی عمومی. آیا بیشتر افراد با استفاده از عقل سلیم ، اقدامات احتیاطی بهداشت عمومی یا در نتیجه از سرگیری آنچه برخی به نظر می رسد ، نوعی عادی است ، پیش می روند؟ با در نظر گرفتن این موضوع ، این مقاله سعی خواهد کرد ، به طور خلاصه ، 6 سناریو ، و رویکرد / رفتار مختلف را بررسی کند ، بررسی ، بررسی و بحث کند ، که ممکن است آینده و بهبود را تحت تأثیر قرار دهد.

1 خطر / ایمنی فوری: تا زمانی که اکثریت قریب به اتفاق مردم احساس و درک نکنند ، اقدام به خطر نمی کند ، بهبودی طولانی مدت وجود نخواهد داشت. به یاد داشته باشید ، برخی (که احساس کردند همکاری کرد) ، با تعطیلی ، به این فکر نمی کند ، و به همین دلیل ، شاهد افزایش عفونت ها در ایالت هایی هستیم که بجای باز کردن مجدد آنها در مراحل ، به طور تصادفی دوباره بازگشایی می شوند. در حالی که در حال حاضر ، حدود 20 ایالت این اوج را تجربه می کنند ، ایالت نیویورک ، که کانون آن بود ، نتیجه ای داشته است که در جهت مخالف ، بسیار مطلوب تر بوده است!

2 با استفاده از حمل و نقل جمعی: در مناطقی که جمعیت متراکم تری وجود دارد ، ترانزیت گسترده برای اقتصاد فعال بسیار مهم است. آیا مترو ، قطارها و اتوبوس ها در واقع به اندازه کافی تمیز و ضد عفونی می شوند تا از نظر استفاده ایمن باشند و آیا بیشتر مردم مردم آنها را تصور می کنند؟ در منطقه متروپولیتن نیویورک ، قطارها روزانه ضد عفونی و بو می شوند ، بسیاری از چیزها تبدیل شده اند ، لمس، و اتومبیل اضافه شده است ، تا جمعیت را کاهش دهد.

3 خرید / فروشگاه ها: از آنجا که ، بسیاری از فروشگاه ها احتمالاً بازگشایی نخواهند شد ، فروشگاه هایی که این کار را انجام می دهند ، باید خریداران را به خود جلب کنند ، با اثبات اقدامات احتیاطی بهداشتی / ایمنی لازم ، و متعهد به این موارد هستند! در غیر این صورت ، بسیاری از بازگشت به عادت های قبلی خرید جلوگیری می کنند و تمایل بیشتری به خرید در اینترنت وجود دارد.

4 سلامت: هراس ، ترس ، اقدامات احتیاطی: به دلیل ماههای هولناک گذشته ، بسیاری از آنها ترس و ترس دارند! اگر اشتباه کنیم ، باید از کنار ایمنی و اقدامات احتیاطی این کار را انجام دهیم. افراد مسن و سایر بیماری های خاص بیشتر در معرض این بیماری هستند و ما باید اطمینان حاصل کنیم که از این افراد محافظت می کنیم.

5 دفتر / کار: برای بازگشایی م officesثر دفاتر و بازگشت افراد به کار ، باید تغییرات خاصی ایجاد شود. اینها عبارتند از: ساعات پراکنده / شیفت. تقسیم کننده های پلکسی ، فاصله گیری اجتماعی / پوشیدن ماسک ؛ ضد عفونی کننده تقویت شده به حداقل رساندن جلسات / مواجهه گروهی انجام بررسی های روزانه دما ؛ و غیره.

6 رستوران ها: در حالی که برخی از غذا خوردن خارج از خانه را از دست داده اند و با عجله به رستوران ها برمی گردند ، بسیاری از موسسات در کار خود ادامه خواهند داد! بسیاری از کارشناسان صنعت پیش بینی می کنند ، حداقل 25٪ ، هرگز بازگشایی نشوند و یا در یک دوره کوتاه مدت فعالیت خود را از دست بدهند. نحوه پاسخگویی این افراد و چگونگی دلگرمی به صرف غذا ، ضمن پرداختن به تهدیدات / مشکلات واقعی ، و همچنین ادراکی ، سرنوشت آنها را تعیین می کند!

آماده شدن برای جدید عادی! اگر عاقلانه پیش برویم ، ایمن تر ، هوشمندتر ، پایدارتر و سالم تر خواهد بود!

[ad_2]

همچنین ببینید

چگونه شاد باشیم – سپاسگزار باشیم!

[ad_1] خوشحالی یک انتخاب است چگونه خوشبخت باشیم؟ خوشبختی 2 نوع دارد. خوشبختی وجود دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *