آخرین خبرها

12 مرحله ساده برای اسباب کشی

[ad_1]

انتقال به مقصد جدید کار بسیار مهیجی است اما شامل مدیریت و سازماندهی مناسب است. یا به تنهایی نقل مکان می کنید یا با خانواده ، باید تمام وسایل و ملزومات خانه خود را با خود ببندید و حمل کنید. چگونگی تهیه وسایل کامل یک خانواده ، س bigال بزرگی است که وقتی فکر می کنیم به مقصد جدیدی برویم ، سر او را تکان داد. با تلاش کم و برنامه ریزی بهتر می توانید بر این وظیفه سنگین غلبه کنید. کسی که خود قادر به انجام این کار نیست باید به بسته بندی کننده های اصلی و جابجایی ها نزدیک شود ، که کوشا حرکت شما را به روشی بهتر برنامه ریزی می کنند. اگر تصمیم گرفته اید خودتان این کار را انجام دهید ، ما با برخی از ترفندهای هوشمندانه به شما کمک می کنیم تا حرکت خود را به یک تجربه باورنکردنی و سرگرم کننده تبدیل کنید.

برنامه ریزی خود را از قبل شروع کنید

نقل مکان به خانه جدید یک روزه نیست ، بلکه چندین هفته افراد را به مصرف می رساند. توصیه می شود حداقل قبل از یک ماه حرکت خود را برنامه ریزی کنید تا تمام فعالیت های متحرک به راحتی انجام شود. برنامه ریزی مناسب در مورد هر فعالیت حرکتی استرس حرکتی شما را تا حدود زیادی کاهش می دهد. پس برای چی منتظری؟ برنامه حرکت خود را آغاز کنید …

یک پوشه جداگانه برای انتقال اسناد ایجاد کنید

قبل از جابجایی به مقصد جدید ، باید کلیه اسناد مربوط به جابجایی مانند اوراق اجاره خانه جدید ، قرارداد انتقال ، آدرس جدید و غیره را در یک پوشه جداگانه با عنوان “Moving Folder” نگهداری کنید. با این کار ، شما می توانید در زمان رسیدن به مقصد جدید ، اسناد را به عنوان و در صورت لزوم ارائه دهید.

مراحل بسته بندی خود را قبل از دو هفته آغاز کنید

بسته بندی کالاهای کامل خانگی برای جابجایی کار ساده ای نیست که در یک روز به پایان برسد. بهتر است حداقل دو هفته قبل مراحل بسته بندی خود را آغاز کنید زیرا کالاهای زیادی در خانه خود دارید و انتقال آنها به یک مقصد جدید وقت شما را می گیرد. برای جلوگیری از دردسرهای لحظه آخری ، شروع به بسته بندی وسایل خود در کارتن های بسته بندی با کیفیت خوب کنید.

از موارد غیرضروری خلاص شوید

ما درک می کنیم که احساسات زیادی به کالاهای خانگی شما وابسته است. بردن همه آنها به مکان جدید خود و دوباره ذخیره سازی آنها برای استفاده هیچ فایده ای ندارد. بهتر است چشم هوشیاری خود را روی همه کالاها جابجا کنید و درباره چیزهای ناخواسته ، که با خود به خانه جدید خود نمی برید ، تصمیم عاقلانه بگیرید. در نهایت هزینه و فضای حمل و نقل شما را کاهش می دهد.

لیست بسته بندی جداگانه را تهیه کنید

تاکنون از شر وسایل غیر ضروری خانه خود خلاص شده اید. اکنون ، نوبت کالاهای مانده خانه است. شما باید لیستی از کالاهایی که با خود می برید تهیه کنید. لیست آماده شده به شما در سازماندهی کار بسته بندی و تنظیم مجدد کمک می کند. هنگام ایجاد چیدمان کف خود برای مکان های جدید هیچ سردرگمی نخواهید داشت.

بسته بندی اتاق را عاقلانه انجام دهید

برای شما بسیار سخت خواهد بود که وسایل خود را در یک مکان نگه دارید و سپس یکی یکی بسته بندی کنید. درمورد اینکه چه کالایی ابتدا باید بسته بندی شود گیج و استرس خواهید کرد. بهتر است بسته بندی اتاق را به روشی آغاز کنید تا قسمت زیادی از یک اتاق در هنگام بارگیری و تخلیه به طور جداگانه نگهداری شود. بهتر می توانید از اتاق هایی شروع کنید ، که وسایل آنها مانند اتاق فروشگاه و اتاق زیر شیروانی کمترین استفاده را می کند.

جعبه ها را برچسب بزنید

قرار دادن وسایل داخل کارتن و پوشاندن آن با نوار بسته بندی کار کافی نیست. اگر کارتن های بسته بندی شما به درستی برچسب گذاری نشده باشند ، در شناسایی موارد در محل جدید خود با هرج و مرج بزرگی روبرو خواهید شد. توصیه می شود هر کارتن را به درستی با توجه به اتاق برچسب گذاری کنید تا در زمان تخلیه ، فقط جعبه ها را با توجه به برچسب ها جای دهید. برای برچسب زدن به وسایل خود می توانید از برچسب های رنگارنگ ، سری عددی و برچسب های خنده دار استفاده کنید.

نکته: برچسب را در بالای جعبه نچسبانید زیرا هنگام بارگیری در کامیون ، هر چیزی که در بالا چسبانده شده یا نوشته شده است به طور خودکار پوشانده می شود. بهتر است در طرف دیگر کارتن بسته بندی برچسب زده شود.

فراموش نکنید که بسته ضروری روز متحرک را بسته بندی کنید

در حالی که می خواهید فعالیت بسته بندی خود را تمام کنید ، یک کاری که باید از قبل انجام دهید این است که یک چمدان جداگانه با تمام وسایل ضروری و یک جفت لباس برای پوشیدن در روز بعد در خانه جدید خود تهیه کنید. چون از سفر خسته شده اید و حال و هوایی ندارید که بلافاصله همه وسایل بسته بندی را باز کنید. همچنین فراموش نکنید که مقداری پول نقد خرد نیز برای هزینه های خرد با خود داشته باشید.

یک کارتن اسباب بازی برای کودکان درست کنید

بچه ها بی گناه هستند و آنها کسانی هستند که ممکن است کمتر به مکان جابجایی شما علاقه مند شوند زیرا مجبورند دوستان دوران کودکی ، معلمان ، مکان های مورد علاقه پیک نیک و غیره را از دست بدهند. و همه اسباب بازی ها و بازی ها را در آن قرار دهید. بعداً می توانید کارتون را با کاغذهای رنگی بپوشانید و از بچه های خود بخواهید که برچسب های مورد علاقه خود را بچسبانند تا جعبه اسباب بازی خود را از کارتن های دیگر متمایز کنند.

با دوستان و اقوام قدیمی خود را خنک کنید

شما در حال انتقال به یک مکان ناشناخته با همسایگان جدید هستید. برای شما بسیار مهم است که به دوستان و اقوام قدیمی خود پیشنهاد پیشنهاد دهید. شما می توانید یک گردهمایی کوچک با خانواده و دوستان خود ترتیب دهید تا آخرین خاطرات آنها را در کنار خود داشته باشید ، که به شما در روزهای ابتدایی در خانه جدید کمک می کند. همچنین خنک شدن با دوستان باعث کاهش استرس حرکتی شما شده و دوباره با همان اشتیاق احساس انرژی خواهید کرد.

مقصد جدید خود را در موتور جستجو کاوش کنید

همچنین باید مکان های تفریحی محبوب را در مقصد جدید خود جستجو کنید. پس از همه ، شما باید در آنجا اقامت کنید و آخر هفته خود را در مکان های خنک در منطقه بگذرانید. می توانید آنها را در Google جستجو کرده و برای پاتوق بعدی با همسایگان و دوستان جدید خود آماده شوید.

برای قطع ارتباط خدمات کمکی اقدام کنید

شما افتضاح خواهید بود اما درست است ، شما باید مکان قدیمی را ترک کنید. قبل از اینکه از خانه خود خارج شوید ، باید برای قطع خدمات تاسیساتی مانند منبع تغذیه ، تأمین آب ، تلفن ، گازرسانی و بسیاری دیگر اقدام کنید. در صورت امکان ، می توانید آدرس خود را تغییر دهید اگر شما یک حرکت محلی دارید ، در غیر این صورت مجبور هستید دوباره در خانه جدید خود اتصال برقرار کنید.

پینوشت

تاکنون ، شما باید ایده موفقیت آمیز و سرگرم کننده حرکت خود را داشته باشید. همچنین ، می توانید با استخدام بسته بندی و جابجایی حرفه ای ، استرس حرکتی خود را کاهش دهید. به محض تحویل کالاهای خود به شرکت در حال جابجایی ، پس از بسته بندی و فشار روحی راحت خواهید شد. کمپانی درجه یک حرکت شما را با کمال طراحی می کند. درست از زمان بسته بندی کالاهای شما تا تحویل نهایی در مقصد جدید ، شرکت در حال جابجایی به عنوان راهنمای جابجایی شما عمل کرده و به شما در کلیه فعالیت های جابجایی کمک می کند. تکنیک های نوآورانه و مواد بسته بندی آنها کالاهای شما را در حین حمل و نقل سالم نگه می دارد. پس برای چی منتظری؟ افراد حرفه ای را استخدام کنید و از نرخ حرکت خود با نرخ مناسب لذت ببرید.

حرکتی شاد و ایمن داشته باشید

[ad_2]

همچنین ببینید

جذابیت آشپزخانه خود را بالا ببرید

جذابیت آشپزخانه خود را بالا ببرید. فرقی نمی‌کند که چه متراژی در اختیار دارید یا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *